Styropianowe listwy przysufitowe - montaż wykonaj sam

Jeśli pragniesz odmienić swoje wnętrza w posiadłości, ale nie chcesz bawić się w duże remonty, polecamy Ci styropianowe listwy.

Są to elementy sztukaterii wewnętrznej, wytworzone z ekstrudowanego styropianu XPS. Jest to materiał niezwykle lekki, dlatego ich montaż możemy wykonać bez pomocy fachowca. Nawet wtedy, gdy nie mieliśmy do tej pory styczności z wykańczaniem wnętrz. Aby to zrobić wystarczy nam chwila wolnego czasu, chęci i podstawowe narzędzia malarskie oraz klej do styropianu.

Możesz zainstalować je w każdych pomieszczeniach, nawet takich jak kuchnia i łazienka, ponieważ surowiec, z którego są wytworzone odporny jest na wilgoć i zabrudzenia. Nie musisz mieć obaw, że listwa w pewnym momencie spadnie Ci na głowę. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce blog znajdziesz instrukcję jak wykonać montaż styropianowych listew przysufitowych krok po kroku.

Uniwersalne styropianowe listwy przysufitowe do każdego wnętrza

W twoim domu panuje styl klasyczny, francuski, a może skandynawski? Chcesz wnieść do niego więcej dodatkowych ozdób, ale nudzą Cię propozycje producentów, którzy sprzedają ciężkie, betonowe elementy w wysokich cenach?

Nasza firma zaprasza do zakupu styropianowych listew przysufitowych. Na naszej stronie znajdziesz elementy sztukaterii wewnętrznej w najniższej cenie na rynku, gdzie mamy propozycje wielu modeli styropianowych listew przysufitowych. Jako sklep oferujemy:

 • darmową dostawę na wskazany adres,
 • indywidualne projekty w niezmienionych cenach,
 • sprzedaż styropianowych listew przysufitowych w odcinkach 200 cm.

Nasze elementy sztukaterii wytwarzamy z myślą o istniejących stylach aranżacyjnych, ponieważ wiemy, że każdy z nas ma własny gust i szuka ciekawych rozwiązań dla ozdoby swojego wnętrza. Biały, uniwersalny kolor styropianowych listew ozdobnych pozwala na zamalowanie ich w dowolnym kolorze, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na niezliczone pomysły aranżacyjne w naszym wnętrzu.

Miejsce znajdują w większej części na ścianę, reszta zaś zachodzi na sufit. Dzięki temu możemy zakryć kable, pęknięcia oraz wszelkie inne niedoskonałości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór tego rodzaju listew.

 

Najpiękniejsze dekory ze styropianu

W naszej ofercie posiadamy cały szereg elementów dekoracyjnych sztukaterii wewnętrznej takich jak:

 • gzymsy styropianowe sufitowe;
 • listwy dekoracyjne styropianowe;
 • listwy oświetleniowe ścienne;
 • listwy sufitowe styropianowe;
Oraz elementy ozdobne sztukaterii zewnętrznej, między innymi:
 • kolumny styropianowe;
 • pilastry;
 • bonie;
 • i wiele, wiele innych.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Zajrzyj do nas!