Listwa sufitowa styropianowa

Ciekawe wykończenie twojego wnętrza

Szukasz inspiracji do wykończenia swojego wnętrza i trafiłeś na ślad ciekawych elementów ozdobnych, które ciągną się wzdłuż sufitu? Nie wiesz, gdzie je znaleźć i czym one są? Swą odpowiedź znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdyż to listwa sufitowa styropianowa, której zajmujemy się jej  produkcją. Jest to element sztukaterii ozdobnej, wewnętrznej, która znajduje swe zastosowanie w wykańczaniu wnętrz.

Sprawia łagodne przejście ze ściany w sufit, nadając pomieszczeniu niezwykłej elegancji i charyzmy. A zamontowana na całej ramie sufitowej znacząco powiększy optycznie pomieszczenie. Listwa sufitowa styropianowa przeznaczona jest nie tylko do ozdoby ścian, ale także spełnia funkcję ochronną. Możesz zakryć pod nią wszelkie niedoskonałości powstałe z biegiem czasu, ciągnące się wzdłuż sufitu kable, a także dodatkowo chronią je przed powstawaniem nowych pęknięć. Możesz zastosować je do ozdoby każdego pomieszczenia, nawet kuchni i łazienki, gdyż są odporne na wilgoć i skraplającą się wodę.

 

Uniwersalizm listwy sufitowej styropianowej

To nie koniec pozytywów płynących z zamontowania listwy sufitowej styropianowej. Ma ona wszechstronne zastosowanie w każdych aranżacjach, gdyż wytworzona jest w kolorze białym. Dzięki temu przy użyciu farby bez rozpuszczalników możemy dostosować jej kolor do panującego w twoim wnętrzu. Szeroki wybór listew sufitowych styropianowych na naszej stornie internetowej pozwala na zastosowanie ich w niezliczonej ilości miejsc, dlatego są też tak chętnie wybierane przez naszych klientów.

Produkujemy je ze styropianu ekstrudowanego XPS , który jest materiałem bardzo lekkim, ale jednocześnie wytrzymałym. Jeśli zamontujesz je w swoich wnętrzu możesz być pewny, że będą trzymały się w danym miejscu przez wiele długich lat. Zapraszamy do zakupu dekoru listwa sufitowa styropianowa w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziecie szeroką gamę tych elementów.

Najpiękniejsze dekory ze styropianu

W naszej ofercie posiadamy cały szereg elementów dekoracyjnych sztukaterii wewnętrznej takich jak:

  • gzymsy styropianowe sufitowe;
  • listwy dekoracyjne styropianowe;
  • listwy oświetleniowe ścienne;
  • listwy sufitowe styropianowe;
Oraz elementy ozdobne sztukaterii zewnętrznej, między innymi:
  • kolumny styropianowe;
  • pilastry;
  • bonie;
  • i wiele, wiele innych.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Zajrzyj do nas!